Name : 1.5ml Flex Tubes, Blue
Supplier : GENESEE 02
Price :103
SKU : GEN4772339886
| Description | Eppendorf |
| Properties | If your sample is too concentrated you can dissolve it in water, Blue has a wavelength of around 480 nm and will make your sample visible |
| Conjugation | Blue Substrate |
| Gene target | 1, 5ml Flex |
| Short name | 1, 5ml Flex Tubes |
| Technique | tube, Tubes |
| Label | Blue |
| Alternative name | Blue, 1, 5ml Flex Tubes |
| Alternative technique | falcon |