Name : 1.5ml Safe-Lock Tubes, Red
Supplier : GENESEE 02
Price :123
SKU : GEN5931629853
| Description | Eppendorf |
| Conjugation | red dye |
| Gene target | 1, 5ml Safe-Lock Red |
| Short name | Red, 1, 5ml Safe-Lock Tubes |
| Technique | tube, Tubes |
| Label | Red |
| Alternative name | Red, 1, 5ml Safe-Lock Tubes |
| Alternative technique | falcon |