Name : 2.0ml Dolphin Tubes, Clear
Supplier : GENESEE 02
Price :88
SKU : GEN5476106379
| Description | Polypropylene |
| Properties | Dolphins like the Tursiops truncatus are mostly used for brain research |
| Gene target | 0ml, 2 |
| Short name | Clear, 0ml Tubes, 2 |
| Technique | tube, Tubes |
| Species | Dolphins, Dolphin |
| Alternative name | Clear, 0ml Dolphin Tubes, 2 |
| Alternative technique | falcon |