Name : 2ml Safe-Lock Tubes, Red
Supplier : GENESEE 02
Price :128
SKU : GEN9758991386
| Description | Eppendorf |
| Conjugation | red dye |
| Gene target | 2ml Safe-Lock Red |
| Short name | Red, 2ml Safe-Lock Tubes |
| Technique | tube, Tubes |
| Label | Red |
| Alternative name | Red, 2ml Safe-Lock Tubes |
| Alternative technique | falcon |