Name : 5ml Centrifuge Tubes, Blue
Supplier : GENESEE 02
Price :121
SKU : GEN9261677872
| Description | Polypropylene |
| Properties | If your sample is too concentrated you can dissolve it in water, Blue has a wavelength of around 480 nm and will make your sample visible |
| Conjugation | Blue Substrate |
| Gene target | 5ml Centrifuge |
| Short name | 5ml Centrifuge Tubes |
| Technique | tube, Tubes |
| Label | Blue |
| Alternative name | Blue, 5ml Centrifuge Tubes |
| Alternative technique | falcon |