Name : Alizarine Red solution 500ml
Supplier : REAGECO
Price :96
SKU : GEN5113642713
| Diagnostic or laboratory reagents | 3822 0000 |
| Substance expires after days | 365 |
| Use of chemical | Titration |
| Application | Indicators |
| Substance specification | Alizarine Red |
| Handling advice | not toxic |
| Conjugation | red dye |
| Gene target | Alizarine Red 500ml |
| Short name | Alizarine Red solution 500ml |
| Label | Red |
| Alternative name | Alizarine Red solution 500ml |