Name : alpha-Synuclein E46K, Human, Recomninant, E.coli
Supplier : GENWAYS BULK
Price :0
SKU : GEN2410714379
| Available sizes | 100ug:231, 500ug:693 |
| Store | store in freezer for long therm or fridge for short time storage |
| Category | Coli rec, ELISAs, e, human proteins, research antibodies |
| Properties | Depending on the epitopes used human ELISA kits can be cross reactive to many other species, Mainly analyzed are human serum, Modern , cDNA and human recombinants are used in human reactive ELISA kits and to produce anti-human mono and polyclonal antibodies, human cell culture supernatants and biological samples, plasma, primarily , saliva, urine,  , (Homo sapiens, Homo sapiens sapiens), Human proteins, humans , ssp |
| Gene target | E, Recomninant, alpha-Synuclein E46K, coli |
| Short name | E, Recomninant, alpha-Synuclein E46K, coli |
| Host | Escherichia coli |
| Species | Humans, Human |
| Alternative name | Escherichia Coli, H, Recomninant, sapiens, a-Synuclein E46K |
| Alternative technique | escherichia |