Name : anti-CLNS1A Antibody
Supplier : BLUEGEN ANTIBODIES
Price :465
SKU : GEN2224082103
| The antibodie's description | Chloride channel, Chloride ion current inducer protein, ClCI, I(Cln), Reticulocyte pICln antibody, nucleotide sensitive 1A, Chloride conductance regulatory protein ICln, anti-Methylosome subunit pICln |
| The antigen used | Chloride channel, Chloride ion current inducer protein, ClCI, I(Cln), Reticulocyte pICln antigen, nucleotide sensitive 1A, Chloride conductance regulatory protein ICln, epitope of the human Methylosome subunit pICln |
| Gene name | Chloride channel, Chloride ion current inducer protein, ClCI, I(Cln), Reticulocyte pICln, nucleotide sensitive 1A, Chloride conductance regulatory protein ICln, Methylosome subunit pICln |
| Reactivity | human |
| Research field | Translation |
| Related products | CLNS1A rabbit polyclonal antibodies |
| Description | Freeze thaw will destroy a percentage in every cycle and should be avoided, C in a fridge short term in a concentrated dilution, This antibody needs to be stored at + 4° |
| Properties | C, C for long term storage and for short term at + 5°, If you buy Antibodies supplied by Bluegen antibodies they should be stored frozen at - 24° |
| Gene target | CLNS1A |
| Short name | anti-CLNS1A Antibody |
| Technique | antibodies against human proteins, antibodies for, antibody to, Antibody |
| Alternative name | antibody to-CLNS1A (Antibody to) |
| Alternative technique | antibodies |
| Identity | 2080 |
| Gene | CLNS1A |
| Long gene name | chloride nucleotide-sensitive channel 1A |
| Synonyms gene | CLCI |
| Synonyms gene name | 1A , chloride channel, nucleotide-sensitive |
| Synonyms | ICln |
| Synonyms name | methylosome subunit pICln |
| Locus | 11q14, 1 |
| Discovery year | 1997-10-16 |
| GenBank acession | U17899 |
| Entrez gene record | 1207 |
| Pubmed identfication | 7887970 8975725 |
| RefSeq identity | NM_001293 |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000165143 |