Name : anti-DYR1A Antibody
Supplier : BLUEGEN ANTIBODIES
Price :465
SKU : GEN9586347270
| The antibodie's description | DYRK, DYRK1A, Dual specificity YAK1-related kinase, EC 2, HP86, MNB, MNBH, MNBH antibody, Protein kinase minibrain homolog, hMNB, 1, 7, 12, anti-Dual specificity tyrosine-phosphorylation-regulated kinase 1A |
| The antigen used | DYRK, DYRK1A, Dual specificity YAK1-related kinase, EC 2, HP86, MNB, MNBH, MNBH antigen, Protein kinase minibrain homolog, hMNB, mouse, rat Dual specificity tyrosine-phosphorylation-regulated kinase 1A, 1, 7, 12, epitope of the human |
| Gene name | DYRK, DYRK1A, Dual specificity YAK1-related kinase, EC 2, HP86, MNB, MNBH, MNBH, Protein kinase minibrain homolog, hMNB, 1, 7, 12, Dual specificity tyrosine-phosphorylation-regulated kinase 1A |
| Reactivity | mouse, rat, human |
| Research field | Phosphatases/Kinases |
| Related products | DYR1A rabbit polyclonal antibodies |
| Description | Freeze thaw will destroy a percentage in every cycle and should be avoided, C in a fridge short term in a concentrated dilution, This antibody needs to be stored at + 4° |
| Properties | C, C for long term storage and for short term at + 5°, If you buy Antibodies supplied by Bluegen antibodies they should be stored frozen at - 24° |
| Gene target | DYR1A |
| Short name | anti-DYR1A Antibody |
| Technique | antibodies against human proteins, antibodies for, antibody to, Antibody |
| Alternative name | antibody to-DYR1A (Antibody to) |
| Alternative technique | antibodies |