Name : CF488A and 7-AAD Apoptosis Assay Kit
Supplier : BIOTIOM
Price :293
SKU : GEN7106284151
| Description | CF488A and 7-AAD Apoptosis Assay Kit |
| Category | Apoptosis Assay |
| Shipping temperature | 2°, C, C to 8° |
| Shipping conditions | blue ice |
| Storage | 2°, C, C to 8° |
| Hazard pictogram | N/A |
| Signal word | N/A |
| Hazard statements | N/A |
| Test | biotiom supplies other types of Assays as 1 |
| Gene target | CF488A 7-AAD Kit |
| Short name | CF488A 7-AAD Apoptosis Assay Kit |
| Technique | assays, Assay |
| Host | Assay |
| Alternative name | CF488A and 7-AAD programmed cellular destruction test reagent |
| Alternative technique | arrays |