Name : CLEC1A Over-expression Lysate reagent
Supplier : GENWAYS
Price :463
SKU : GEN5303808843
| Old catalog number | 36-614-467495 |
| Storage temperature | store cold |
| Expiry date | 1 y |
| Category | ELISAs, recombinant proteins, vectors and reagents for laboratory use, research antibodies |
| Gene target | CLEC1A Over-expression Lysate reagent |
| Short name | CLEC1A Over-expression Lysate reagent |
| Alternative name | CLEC1A Over-expression Lysate reagent |
| Identity | 24355 |
| Gene | CLEC1A |
| Long gene name | C-type lectin domain family 1 member A |
| Synonyms gene name | C-type lectin domain family 1, member A |
| Synonyms | CLEC1 MGC34328 |
| Locus | 12p13, 2 |
| Discovery year | 2005-02-09 |
| GenBank acession | AY358587 |
| Entrez gene record | 51267 |
| Pubmed identfication | 10671229 11745369 |
| RefSeq identity | NM_016511 |
| Classification | C-type lectin domain family |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000168504 |