Name : GPCR5A antibody
Supplier : GENWAYS
Price :486
SKU : GEN5625021289
| Old catalog number | 18-003-44260 |
| Storage temperature | store cold |
| Expiry date | 1 y |
| Category | ELISAs, recombinant proteins, vectors and reagents for laboratory use, research antibodies |
| French translation | anticorps |
| Gene target | GPCR5A |
| Short name | GPCR5A antibody |
| Alternative name | GPCR5A (Antibody to) |
| Alternative technique | antibodies |