Name : HIGD1A Over-expression Lysate reagent
Supplier : GENWAYS
Price :463
SKU : GEN1677284953
| Old catalog number | 36-614-468095 |
| Storage temperature | store cold |
| Expiry date | 1 y |
| Category | ELISAs, recombinant proteins, vectors and reagents for laboratory use, research antibodies |
| Gene target | HIGD1A Over-expression Lysate reagent |
| Short name | HIGD1A Over-expression Lysate reagent |
| Alternative name | HIGD1A Over-expression Lysate reagent |
| Identity | 29527 |
| Gene | HIGD1A |
| Long gene name | HIG1 hypoxia inducible domain family member 1A |
| Synonyms gene name | HIG1 domain family, member 1A , member 1A HIG1 hypoxia inducible domain family |
| Synonyms | HIG1 DKFZP564K247 RCF1A |
| Synonyms name | hypoxia inducible gene 1 |
| Locus | 3p22, 1 |
| Discovery year | 2005-08-31 |
| GenBank acession | BC009583 |
| Entrez gene record | 25994 |
| Pubmed identfication | 22342701 25605899 |
| RefSeq identity | NM_014056 |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000190394 |