Name : Human ACTL6A Antibody
Supplier : GENWAYS BULK
Price :0
SKU : GEN3833128114
| Available sizes | 100ug:330, 50ug:198 |
| Store | store in freezer for long therm or fridge for short time storage |
| Category | Coli rec, ELISAs, e, human proteins, research antibodies |
| Properties | Depending on the epitopes used human ELISA kits can be cross reactive to many other species, Human proteins, Mainly analyzed are human serum, Modern , cDNA and human recombinants are used in human reactive ELISA kits and to produce anti-human mono and polyclonal antibodies, human cell culture supernatants and biological samples, plasma, primarily , saliva, urine,  , (Homo sapiens, C, C for long term storage and for short term at + 5°, Homo sapiens sapiens), If you buy Antibodies supplied by genways bulk they should be stored frozen at - 24°, humans , ssp |
| Gene target | ACTL6A |
| Short name | ACTL6A Antibody |
| Technique | antibodies against human proteins, antibodies for, Antibody |
| Species | Humans, Human |
| Alternative name | sapiens ACTL6A (Antibody to), H |
| Alternative technique | antibodies |
| Identity | 24124 |
| Gene | ACTL6A |
| Long gene name | actin like 6A |
| Synonyms | Actl6 BAF53A Arp4 Baf53a INO80K |
| Synonyms name | BAF complex 53 kDa subunit BRG1-associated factor actin-related protein 4 INO80 complex subunit K |
| Locus | 3q26, 33 |
| Discovery year | 2004-07-12 |
| GenBank acession | AK098691 |
| Entrez gene record | 86 |
| Pubmed identfication | 9845365 10380635 |
| RefSeq identity | NM_004301 |
| Classification | INO80 complex SRCAP complex |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000157782 |