Name : Rph3a antibody
Supplier : GENWAYS
Price :521
SKU : GEN8747637076
| Storage temperature | store cold |
| Expiry date | 1 y |
| Category | ELISAs, recombinant proteins, vectors and reagents for laboratory use, research antibodies |
| French translation | anticorps |
| Gene target | Rph3a |
| Short name | Rph3a antibody |
| Alternative name | Rph3a (Antibody to) |
| Alternative technique | antibodies |
| Identity | 17056 |
| Gene | RPH3A |
| Long gene name | rabphilin 3A |
| Synonyms gene name | rabphilin 3A homolog (mouse) |
| Synonyms | KIAA0985 rabphilin exophilin-1 |
| Locus | 12q24, 13 |
| Discovery year | 2003-12-10 |
| GenBank acession | AB023202 |
| Entrez gene record | 22895 |
| Pubmed identfication | 10231032 7822236 |
| RefSeq identity | NM_014954 |
| Classification | Synaptotagmin like tandem C2 proteins |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000169713 |