Name : SPAG11A antibody
Supplier : GENWAYS
Price :521
SKU : GEN9123194103
| Storage temperature | store cold |
| Expiry date | 1 y |
| Category | ELISAs, recombinant proteins, vectors and reagents for laboratory use, research antibodies |
| French translation | anticorps |
| Gene target | SPAG11A |
| Short name | SPAG11A antibody |
| Alternative name | SPAG11A (Antibody to) |
| Alternative technique | antibodies |
| Identity | 33342 |
| Gene | SPAG11A |
| Long gene name | sperm associated antigen 11A |
| Synonyms | HE2 EDDM2A |
| Synonyms name | epididymal protein 2A |
| Locus | 8p23, 1 |
| Discovery year | 2007-03-15 |
| Entrez gene record | 653423 |
| RefSeq identity | NM_001081552 |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000162440 |