Name : TMEM126A Over-expression Lysate reagent
Supplier : GENWAYS
Price :463
SKU : GEN3694650054
| Old catalog number | 36-614-466060 |
| Storage temperature | store cold |
| Expiry date | 1 y |
| Category | ELISAs, recombinant proteins, vectors and reagents for laboratory use, research antibodies |
| Gene target | TMEM126A Over-expression Lysate reagent |
| Short name | TMEM126A Over-expression Lysate reagent |
| Alternative name | TMEM126A Over-expression Lysate reagent |
| Identity | 25382 |
| Gene | TMEM126A |
| Long gene name | transmembrane protein 126A |
| Synonyms | DKFZp586C1924 OPA7 |
| Locus | 11q14, 1 |
| Discovery year | 2006-02-13 |
| Entrez gene record | 84233 |
| Pubmed identfication | 11230166 23500070 |
| RefSeq identity | NM_032273 |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000166975 |