Name : TXNL4A, 1-142aa, Recombinant Protein
Supplier : GENWAYS BULK
Price :0
SKU : GEN9643085370
| Available sizes | 250ug:990, 50ug:330 |
| Store | store in freezer for long therm or fridge for short time storage |
| Category | Coli rec, ELISAs, e, human proteins, research antibodies |
| Source | proteins, Recombinants or rec |
| Group | recombinants |
| Gene target | 1-142aa, Protein, TXNL4A |
| Short name | 1-142aa, Recombinant Protein, TXNL4A |
| Technique | E, coli recombinant proteins are , genways bulk advises they will be reconstituted in a buffer soluion or culture medium for cell culture, supplied as white sterile powder lyopillized, Recombinant, genetic recombinations , in Escherichia coli |
| Alternative name | 1-142aa, recombinant Protein, TXNL4A |
| Alternative technique | rec |
| Identity | 30551 |
| Gene | TXNL4A |
| Long gene name | thioredoxin like 4A |
| Synonyms gene | TXNL4 |
| Synonyms gene name | thioredoxin-like 4 thioredoxin-like 4A |
| Synonyms | U5-15kD DIM1 HsT161 DIB1 SNRNP15 |
| Synonyms name | pombe dim1+ , similar to S |
| Locus | 18q23 |
| Discovery year | 2004-01-08 |
| GenBank acession | AF023612 |
| Entrez gene record | 10907 |
| Pubmed identfication | 11015569 |
| RefSeq identity | NM_006701 |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000180376 |