Name : VPS26A, 1-327aa, Recombinant Protein
Supplier : GENWAYS BULK
Price :0
SKU : GEN4027402600
| Available sizes | 100ug:990, 20ug:330 |
| Store | store in freezer for long therm or fridge for short time storage |
| Category | Coli rec, ELISAs, e, human proteins, research antibodies |
| Source | proteins, Recombinants or rec |
| Group | recombinants |
| Gene target | 1-327aa, Protein, VPS26A |
| Short name | 1-327aa, Recombinant Protein, VPS26A |
| Technique | E, coli recombinant proteins are , genways bulk advises they will be reconstituted in a buffer soluion or culture medium for cell culture, supplied as white sterile powder lyopillized, Recombinant, genetic recombinations , in Escherichia coli |
| Alternative name | 1-327aa, recombinant Protein, VPS26A |
| Alternative technique | rec |
| Identity | 12711 |
| Gene | VPS26A |
| Long gene name | VPS26, retromer complex component A |
| Synonyms gene | VPS26 |
| Synonyms gene name | pombe) , vacuolar protein sorting 26 (yeast homolog) vacuolar protein sorting 26 homolog A (S |
| Synonyms | Hbeta58 PEP8A |
| Locus | 10q22, 1 |
| Discovery year | 2000-03-15 |
| GenBank acession | AF054179 |
| Entrez gene record | 9559 |
| Pubmed identfication | 1638986 9653160 16732284 |
| RefSeq identity | NM_004896 |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000018376 |