Name : LDHAL6A antibody
Supplier : GENWAYS
Price :521
SKU : GEN1908046371
| Storage temperature | store cold |
| Expiry date | 1 y |
| Category | ELISAs, recombinant proteins, vectors and reagents for laboratory use, research antibodies |
| French translation | anticorps |
| Gene target | LDHAL6A |
| Short name | LDHAL6A antibody |
| Alternative name | LDHAL6A (Antibody to) |
| Alternative technique | antibodies |
| Identity | 28335 |
| Gene | LDHAL6A |
| Long gene name | lactate dehydrogenase A like 6A |
| Synonyms | MGC23940 LDH6A |
| Locus | 11p15, 1 |
| Discovery year | 2004-07-27 |
| GenBank acession | AK131523 |
| Entrez gene record | 160287 |
| Pubmed identfication | 18351441 |
| RefSeq identity | NM_144972 |
| Havana BLAST/BLAT | OTTHUMG00000167724 |